•   +(90) 246 212 14 25
  •   info@gayeasansor.com.tr

HAKKIMIZDA

×

Uyarı

JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

 1980’li yıllarda münferit olarak asansör sektöründe faaliyet gösterirken, 1990 yılında teknik ve ekonomik güçlerin birleşmesiyle GAYE Asansör ismi ile marka tescili ve TSE belgelerini almış, 2004 yılında ISO belgesini alarak ürün ve hizmet kalitesini sürekli artırarak 2000 li yıllara gelmiştir.
 Ve 2000 li yıllar da Gaye asansör Dünyanın en ileri asansör teknolojilerini yakından takip etmekte ve eş zamanlı olarak sizlerin hizmetine sunmaya çalışmaktadır.
 Gaye asansör personeli teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekle yetinmeyip asansör için malzeme üreten kuruluşlarla geliştirdiği işbirliği sayesinde ürünlerin tasarımdan imaline ve montajına kadar her aşamada, malzemelerin kalitesi ve ekonomikliği için çalışmaktadır.
 Gaye asansör Isparta merkez olmak üzere yıllarca sağlam bir alt yapı oluşturmaya çalışmış ve oluşan bu temel üzerine diğer illerde şubelerini açarak hizmet ağını genişletmiş aynı zamanda 2001 yılında kabin imalatına başlayarak, müşterilerinin Teknik ve estetik açıdan isteklerine kaliteli ve hızlı hizmet vermek için çaba göstermektedir.

ana1

ana3